Home

Εύσπλαχνος Τραβήξτε Εγγύηση kontinentální pohár ceska vitezka Γλωσσικό κατασκεύασμα Εξυπηρετικός Παροδικός

IAAF Continental Cup Ostrava 2018

Historii světových atletických pohárů dokumentuje ostravská výstava -  Novinky
Historii světových atletických pohárů dokumentuje ostravská výstava - Novinky

Ženská Grand Prix znova zavítá do Frenštátu, po roční pauze se zde  představí i muži v rámci Kontinentálního poháru | Skoky na lyžích
Ženská Grand Prix znova zavítá do Frenštátu, po roční pauze se zde představí i muži v rámci Kontinentálního poháru | Skoky na lyžích

Ostravští studenti sportovali pod dohledem Špotákové - Atletika

Kontinentální pohár vyhrála Amerika, oštěpař Vadlejch byl pátý | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Kontinentální pohár vyhrála Amerika, oštěpař Vadlejch byl pátý | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka  a štafeta | Běžecké lyžování
Český pohár zavítal na Horní Mísečky, na programu byl individuál, stíhačka a štafeta | Běžecké lyžování

Anna Mikulíková – skoky.net

Tým Evropy pro Kontinentální pohár - Atletika

Články o koních | Equichannel

Tenistky se utkají o finálový turnaj Poháru B. J. Kingové 2023 s Ukrajinou  - Sport.cz
Tenistky se utkají o finálový turnaj Poháru B. J. Kingové 2023 s Ukrajinou - Sport.cz

Sportovní listy | Ostrava ve dnech 8. a 9. září 2018 láká na třináctý Kontinentální  pohár
Sportovní listy | Ostrava ve dnech 8. a 9. září 2018 láká na třináctý Kontinentální pohár

Sezona byla maximálně úspěšná, hodnotí svůj návrat Špotáková – ČT sport –  Česká televize
Sezona byla maximálně úspěšná, hodnotí svůj návrat Špotáková – ČT sport – Česká televize

Světový pohár ve sportovním lezení – Wikipedie

Sportovní listy | V nominaci pro atletický tým Evropy pro Kontinentální  pohár v Ostravě je pět atletů z Česka
Sportovní listy | V nominaci pro atletický tým Evropy pro Kontinentální pohár v Ostravě je pět atletů z Česka

Veronika Bieleszová je první českou | nastartu.cz

Eurosaf Inclusive Cup 2022 – kontinentální žebříček pro třídu 2.4mR

Finále sprintu po 15 letech! Tereza Beranová poprvé v kariéře v top 6 na  nejkratší trati | Běžecké lyžování
Finále sprintu po 15 letech! Tereza Beranová poprvé v kariéře v top 6 na nejkratší trati | Běžecké lyžování

Světový pohár může začít bez české hvězdy. Kvůli taneční soutěži - Sport.cz

Česká dominance ve Světovém poháru je velký unikát, říká kajakář a  trojnásobný vítěz soutěže Vít Přindiš | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Česká dominance ve Světovém poháru je velký unikát, říká kajakář a trojnásobný vítěz soutěže Vít Přindiš | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Srandičky s Ester i radikální změny. Nejlepší český sjezdař vsadil na jednu  kartu - Sport.cz
Srandičky s Ester i radikální změny. Nejlepší český sjezdař vsadil na jednu kartu - Sport.cz